درباره اتکالاین

رشد روز افزون فضای اینترنت روش‌های خرید را با تغییرات اساسی مواجه کرده است. با توجه به مشغله های روزانه مردم ، مهمترین سرمایه انسانی زمان می¬باشد که باید مدیریت شود. انجام فعالیت‏‌های روزانه مانند خرید و سفرهای شهری و فعالیت های روزانه برای بسیاری از افراد از اولویت مهمی برخوردار می¬باشد که به شکل سنتی اجرا می¬شود.با توجه به اینکه در تمامی مراحل خرید(قبل از خرید،درحین خرید،بعد از خرید)، اولویت اصلی ، مشتریان می¬باشند برای گذار از شکل سنتی زندگی و ورود به شهر الکترونیک نیازمند تغییرات اساسی هستیم. برای شروع این تغییر بنیادین ابتدا از اصلی ترین نیازهای روزمره از جمله خرید اینترنتی اقلام و کالای اساسی زندگی وارد می¬شویم.مهمترین منافع موجود در خریدهای اینترنتی از قبیل امکان مقایسه محصولات از نظر نوع،کیفیت، قیمت و ... می¬باشد که با شرایط زندگی مدرن این دوره سازگاری زیادی دارد.اتکالاین در نظر دارد با توجه به محور قرار دادن مشتریان در حوزه فعالیت های قبل از خرید (امکان مقایسه، تنوع و حق انتخاب محصولات، اطلاعات محصولات ) ، در حین خرید (امنیت و اطمینان در خرید،سهولت در خرید) ، بعد از خرید (تحویل سریع ، پشتیبانی از محصولات، رضایت مشتریان ) متمرکز شود.

اتکالاین گروه‏‏‌های مختلف کالایی مانند لوازم خانگی،اقلام دیجیتال، خدمات بیمه ای و اقلام مصرفی(به زودی) را با تنوع فراوان در فروشگاه اینترنتی خود عرضه می¬کند. اتکالاین تلاش می نماید با تامین کننده های معتبر کشور قرارداد تجاری داشته باشد تا مشتریان بتوانند از طیف وسیع کالا و برندهای مختلف و معتبر بهره مند گردند.

اصلی ترین هدف اتکالاین ارزش آفرینی برای مشتریان و سهولت زندگی آنان است بدین منظور خدمات خود را 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته به مشتریان خود ارائه می کند. مرکز ارائه خدمات اتکالاین در تهران مستقر می¬باشد و در هیچ نقطه‏ ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در تهران و فروشگاه های مراکز استان ها، نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات از این مراکز ارائه می‏‏‌شود.

زمان ارائه خدمات پشتیبانی اتکالاین در روزهای شنبه تا چهارشنبه از 8 صبح تا 10 شب و روزهای پنجشنبه و جمعه از 8 صبح تا 7 عصر می باشد.

اهداف و چشم انداز اتکالاین(ماموریت و اهداف)

اصلی ترین هدف اتکالاین ارزش آفرینی برای مشتریان خود در تمام مراحل (قبل از خرید ، در حین خرید ، بعد از خرید) می¬باشد. در همین راستا در فاز اول راه اندازی این سایت محدوده کاملی از اقلام دیجیتال و کالای اساسی متنوع با حق انتخاب گسترده، همچنین خدمات بیمه و خدمات گردشگری برای مشتریان قرار داده شد.

یکی از مهمترین اهداف اتکالاین در ابتدای کار سهولت در انتخاب و خرید اقلام در بازار رقابتی موجود جهت رفاه حال مشتریان می¬باشد.بر همین اساس اتکالاین در نظر دارد در مراحل بعد امکان ارائه خدمات به مجموعه های خاص را نیز به مجموعه خدمات ارائه شده خود اضافه کند.

با توجه به فراگیر شدن استفاده از اپلیکیشن های موبایلی و گسترش روز افزون بازار تجارت الکترونیک و تجارت سیار،اتکالاین تصمیم دارد در مراحل بعدی اجرای سایت فروش الکترونیک خود نسخه اپلیکیشن موبایلی خود را تهیه کند و جهت استفاده مشتریان خود در سایت قرار دهد.

در فاز اول ارائه خدمات ، اتکالاین در محدوده های خاص جغرافیایی شهر تهران خدمت رسانی می¬کند اما در فاز های بعدی ارائه خدمات علاوه بر پوشش کامل شهر تهران بر شهر های دیگر نیز متمرکز می شود.

ماموریت فروشگاه اتکالاین

 • عرضه کالا و خدمات مورد نیاز مشتریان با قیمت مناسب و کیفیت بالا
 • ایجاد امکان دسترسی شهروندان به انواع کالا و خدمات مورد نیاز، در مکان و زمان مطلوب مشتریان
 • پیشتازی در قیمت و عرضه متمرکز انواع کالاها و خدمات در مقایسه با سایر فروشگاه ها
 • پاسخگویی به کلیه نیازهای مشتریان هدف سایت به کالاهای اساسی

اهــداف‌ فروشگاه اتکالاین

 • کمک به جلوگیری از توسعه بی‌رویه واحدهای تجاری شهر
 • کاهش الودگی هوا به واسطه کاهش سفرهای درون شهری
 • کمک به پیاده سازی شهر الکترونیک سبز
 • حذف واسطه های متعدد میان تولیدکننده و مصرف‌کننده
 • کاهش هزینه مبادلات
 • توسعه و ترویج فرهنگ خرید مجازی

چشم انداز فروشگاه اتکالاین

فروشگاه اینترنتی اتکا برآن است که جزئی از پازل شهر اینترنتی تهران و سایر شهرهای میهن اسلامی باشد و در جهت نیل به اهداف چشم انداز سند 1404 گام بردارد. همچنین همگام با تکنولوژی این فروشگاه یکی از برترین فروشگاه های اینترنتی کشور باشد.

تیم تحقیق و توسعه

فروشگاه اینترنتی اتکا، با بهره گیری از تجربیات اجرایی خود که بیش از 60 سال سابقه فعالیت در صنعت خرده فروشی دارد، همچنین با به کارگیری دانش آموختگان و فارغ التحصیلان دانشگاه های مطرح کشور و مشاورینی از موفق ترین استارت اپ های کشور طی جلسات ماهیانه منظم موضوعات کلان و راهبردی را مورد بررسی قرار می دهد. به منظور پیاده سازی تصمیمات تیم تحقیق و توسعه خروجی این جلسات به یکی از تیم های منابع انسانی، تامین و فروش یا بازاریابی منتقل می شود.

تضمین اصالت کالا

مفتخریم اعلام نماییم اتکالاین جهت ارائه نقش خود در مبارزه با قاچاق کالا این تضمین را به مشتریان خود می دهد که کلیه کالاهای قابل عرضه از تامین کننده های معتبر و دارای مجوزهای لازم تهیه می نماید و مشتریان می توانند مطمئن باشند کالاهای خریداری شده بدون هیچ دخل وتصرفی توسط متخصصین و تولیدکنندگان داخلی و به همت نیروی کار ایرانی تولید و یا از مجاری قانونی کشور وارد شده اند و اتکالاین و تامین کنندگان آن نسبت به اصالت کالاها پاسخگو خواهند بود.

اتکالاین متعهد می شود با شرکت هایی که فاقد مجوزهای لازم برای تولید داخلی و یا واردات کالا از مبادی رسمی کشور می باشند هیچ گونه مراودات تجاری نخواهد داشت. لذا خریداران محترم می توانند اسامی شرکای تجاری اتکالاین را در لیست معتبری که وزارت صنعت و معدن منتشر می کند جست و جو نمایند.

بنابراین فروشگاه اتکالاین اصالت و کیفیت همه‌ی کالاهای ارائه شده در سایت خود را تضمین می‌کند. چراکه یکی از شرایط وجود کالا در فروشگاه اتکالاین ، دارا بودن تمامی گواهینامه‌های معتبر و ضروری قانونی در هر گروه کالا می‌باشد. این گواهینامه ها شامل نشان استاندارد، پروانه‌های بهداشت درمان و آموزش پزشکی، پروانه‌های ساخت و بهره برداری، گواهینامه‌های کنترل کیفیت و ضمانت‌نامه‌های گارانتی و خدمات بعد از فروش معتبر است.

ارائه کالا با قیمت مناسب

اتکالاین اعلام می دارد که محصولات عرضه شده در فروشگاه با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت پس از ارزیابی کارشناسان این مجموعه ارائه می گردد.

کنترل کیفیت

کیفیت همواره به عنوان مزیت نسبی فروشگاه اینترنتی اتکالاین مطرح می باشد که این امر می تواند نقش بسزایی در بهداشت و ارتقاء سلامت جامعه داشته باشد.

اتکالاین به منظور حفظ و بهبود کیفیت محصولات خود، اقدامات مختلفی را توسط حوزه کنترل کیفیت فروشگاه در دستور کار قرار داده است که از جمله‌ آنها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • بکارگیری نیرو‌های مجرب و متخصص
 • استقرار تمام وقت کارشناسان کنترل کیفیت
 • بررسی و مطابقت مجوزها و مستندات محصولات بهداشتی، وارداتی و بهره برداری از تامین کنندگان فعال جهت اطمینان از اصالت عملکرد ایشان و کنترل و پایش مستمر کلیه مجوزات لازم با توجه به مدت اعتبار آنها
 • پذیرش کالا براساس استانداردهای رایج کشور و تدوین استانداردهای کیفیت و نگهداری کالا و عملیات کنترل کیفیت به منظور ایجاد سیستم یکپارچه کنترل کیفیت
 • بهره‌گیری از امکانات آزمایشگاه‌های معتبر به منظور اطمینان از سلامت کالاهای عرضه شده جهت حفظ اعتبار اتکالاین و‌حمایت از حقوق مصرف کنندگان
 • بازدید ادواری از محل تهیه و تولید تامین‌کنندگان جهت حصول اطمینان از رعایت استانداردهای کیفیتی و بهداشتی در محل تولید
 • برگزاری دوره های آموزشی تخصصی جهت افزایش مهارت و کارائی کارشناسان
 • بازدیدهای ادواری از نمایشگاه های تخصصی جهت آگاهی از آخرین دستاورد تولید کنندگان کالاها

منشور اخلاقی اتکالاین

اتکالاین با ایمان به اراده خداوند متعال و در جهت کسب رضایت حق تعالی و حفظ منافع عموم به ارائه خدمات به مشتریان پرداخته و جلب رضایت آنان را سرلوحه امورخود قرار می دهند.

اتکالاین باور دارند که عزت، احترام و تکریم مشتریان از مهم ترین مسئولیت آنان است و تمام تلاش خود را معطوف حفظ شخصیت و جایگاه مشتریان در فرآیند ارتباطات متقابل می نمایند.

اتکالاین انجام امور مشتریان را در کوتاهترین زمان ممکن ضروری دانسته و کوشش خواهند نمود تا از اتلاف وقت آنان جلوگیری نماید.

اتکالاین مصمم هستند تا امکانات و تسهیلات لازم را برای آسایش و آرامش و استقرار مشتریان در فضای مناسب اداری اختصاص داده و خدمات خود را با کیفیت مطلوب و به شیوه ای مناسب و نوین در اختیار آنان قرار دهند.

اتکالاین خود را موظف می دانند تا در حوزه فعالیت خود هرگونه اطلاعات و توضیحات کافی مورد نیاز مشتریان را به سرعت و با توجه به مقررات برای آنان فراهم آورند.

اتکالاین بر این اعتقاد می باشد که مبنای ارزیابی فعالیت آنان جلب نظرات و میزان رضایت مشتریان است، از این رو با ایجاد تمایلات مثبت به کار و متناسب با نوع فعالیت به تلاش مجدانه و صادقانه می پردازند.

اتکالاین استقبال خود را از انتقاد و پیشنهادات شهروندان در کلیه امور اعلام و در جهت ارج نهادن به نظرات مردم، از آن به عنوان زمینه ساز رضایتمندی و وفاداری مشتریان استفاده می نمایند.

اتکالاین همیشه پشتیبان شما